Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2016 YILI EN BAŞARILI ETİKET FİRMASI

AFLEX ETİKET TÜRKİYE’DE 13. DÜZENLENEN ULUSLAR ARASI ETİKET BAYRAMI YARIŞMASINDA BÜTÜN DALLARDA EN BAŞARILI ETİKET BERATINI KAYSERİMİZE KAZANDIRMANIN GURURUNU HEMŞEHRİLERİMİZ İLE PAYLAŞMAKTADIR.

AFLEX AĞASOY Etiket, Etiket Sanayicileri Derneği (ESD)’nin 13. Etiket Bayramı kapsamında düzenlediği Ulusal Etiket Baskı Yarışması’nda Flekso Baskı Kategorisi’nde 3 Dalda ödüle layık görüldü. 06 Mayıs 2016 tarihinde Holiday Inn İstanbul Airport Otel’de gerçekleşen 13. Etiket Bayramı, etiket baskı sektöründe faaliyet gösteren firmaların katılımıyla gerçekleşti. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu 13. Etiket Bayramı; daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da; etiket sektörünün ulusal düzeyde olduğu kadar, uluslararası düzeyde de sorunlarının paylaşıldığı önemli bir platform oldu. 06 Mayıs Cuma günü yerli ve yabancı konuşmacıların katılımıyla düzenlenen seminer ve konferansın ardından gerçekleşen 13. Baskı Yarışması Ödül Töreni, bu yıl da kaliteyi ödüllendirerek, AFLEX AĞASOY ETİKET  flekso baskı dalında EN BAŞARILI ETİKET BERATI  VE FLEKO BASKI KATEGORİSİNDE BİRİNCİLİK VE FLEKSO BASKI KATEGORİSİNDE MANSİYON kazandırdı. 2003 yılında kurulan ve 13. yılını kutlayan AFLEX AĞASOY Baskı Teknolojileri, kalitesini aldığı ödüllerle belgeledi. Flekso kategorisinde aldığı Birincilik ve Mansiyon ödülü ve 11 Dalda “EN BAŞARALI ETİKET” ünvanı alan AFLEX AĞASOY, sektördeki tecrübesine, kadrosuna ve kalitesine duyduğu güvenle etiket sektöründe de öne çıkıyor. Aflex Ağasoy Baskı Teknolojileri firması olarak Yönetim kurulunda bulunduğumuz Etiket Sanayicileri Derneği’mizin “ESD” 2016 yılı 17. Yıl kutlaması ve Etiket Yarışmasını yaptığımız Dünya Etiketciler derneği FINAT ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz programda Uluslar arası hocalar ve katılımcıların bulunduğu çok değerli sektör arkadaşlarımız ve tedarikçilerimiz ile çok güzel bir akredite olmuştur. Firmamız flekso baskı teknolojisinde saygınlık kazanmış engin deneyimi  ve AR&GE çalışmalarının yarattığı katkıyla, Flekso baskı tekniğinde ve ürün kalitesinde her zaman sektör standartlarını yükseltmeyi ve müşterilerine özel geliştirdiği çözümleri  Somut Mükemmellik anlayışı ile sunmayı hedeflemiştir.

Bizler AFLEX AĞASOY etiket olarak “ETİKET SAYGINLIKTIR.” ilkesiyle yolumuza devam etmekteyiz. Bu ödülleri KAYSERİMİZE kazandırmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.