Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Etiket bir sonuçtur – saygınlıktır. Tüketici etiketi görür. Markayı marka, ürünü ürün yapan üzerindeki etikettir. Etiketi etiket yapan ise, baskıda mükemmellikle birlikte üzerindeki tasarımdır.

Aflex Etiket bünyesinde bulundurduğu uzman grafik ekibi ve modern ekipmanlar ile müşterilerinin olası grafik – tasarım ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve böylece bütünleşik hizmet anlayışının tüm varyasyonlarını en iyi şekilde kullanmaktadır.

Tasarım, ürününüzü göstermek için seçtiğiniz yolda bir araçtır, En önemli özelliği ise planlamadır. Planlamanın olduğu her yerde bir tasarımdan söz edilebilir. Öncelik olmasada, ürünün olmazsa olmazlarından biri olan tasarım, ürününüzü her iki yönde de etkileyebilir.

Kötü tasarım yoktur. Yanlış kullanılmış tasarım vardır. Yanlış kullanılmış tasarımsa ürün satışını negatif yönde etkiler. Doğru tasarım sizi ve firmanızı istediğiniz noktaya yaklaştırır, Etiket grafiği, diğer grafik tasarımlara göre farklılıklar gösterir. Şöyleki; rakiplerinizin arasından bir anda sıyrılmak ve müşteriyi anında etkilemek zorundasınızdır. Bununla birlikte küçük bir etiket alanında hem firmanızı göstermeniz ve hem de ürününüzü yansıtmanız gerekir. Müşteri raftan ürünü almadan, ürününüzün hangi alanda kullanılması gerektiğini anlamışsa, işte o zaman amacınıza ve kitlenize ulaşmış olursunuz. Bu bilgiler ışığında; firmamızda konusunda uzmanlaşmış grafikerler siz ve firmanız için elinden geleni yapmaktadır. Grafik Departmanımız; son teknoloji bilgisayarlarla ve gelişmiş programlarla Flekso alanında size profesyonelce hizmet vermektedir. Ürününüzün Markalaşmasını ön planda tutmaktadır. Gelen bütün işler grafik departmanından geçmektedir. Grafik aşamasında FLEKSO baskı tekniklerine uygun olarak; iş değiştirilmemek üzere uygun şekle getirilip; klişe üretimine verilir. Baskı aşamasında bütün işler; grafik departmanında renk kontrolleri yapıldıktan sonra üretime geçilir. Unutmayın, iyi bir tasarım değerli bir yatırımdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.