Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Firmamız, AFLEX ETİKET 2003 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Etiket sektöründe Kayseri’ de bir ilki gerçekleştirerek kendinden yapışkanlı ruloda baskı sistemini sizlerle buluşturmuştur. Bunun gururunu her zaman yaşıyor ve sorumluluğunu hep taşıyoruz. Bu sorumluluk özveriyi ve kaliteyi de beraberinde getiriyor.

Bunun bilincinde; siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olup, sizinle birlikte hep daha iyiye ve daha kaliteli ürün hizmeti vermeye devam ediyoruz.

2003’ten bugüne kadar makine parkurumuzu genişletip, kalitemizden asla taviz vermeden daha hızlı ve güvenilir şeklide rekabete devam ediyoruz. Bilindiği üzere teknolojideki değişimler tüm sektörleri etkilemiştir.

Bu değişim yenilikçi ve teknolojiyi takip eden firmaların ayakta durduğunu göstererek onların değerini bir kat daha arttırmıştır.

Yatırımlarımızın değer kazandığını görmek, sîzlerden olumlu tepkiler almak kaliteli iş yapma hedefimizi yükseltmiş ve sîzlerin beklentilerini zamanında ve kusursuz olarak karşılamayı heyecan verici bir misyon haline getirmiştir. Günden güne gelişen teknolojileri takip edip Müşteri Memnuniyeti’ni ilk ve tek hedef olarak gösterip bunun bilincini gerek seminerler ve gerekse çeşitli eğitimlerle üretim elemanlarımız ve firma çalışanlarımıza her geçen gün daha çok aksettirmekteyiz. Başarının sırrının insan kaynağı olduğunun bilincinde, AFLEX Etiket olarak; markamızı sektörde öne çıkarıp, ilk tercih edilen ve öncü firma olmanın sîzlerle birlikte gururunu yaşıyoruz.

“Etiket Saygınlıktır.”

Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Mehmet AĞAOĞLU

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize “yüksek kalite ve güven”, “ileri teknoloji ile son sistem makine parkuru” ve “konularında uzman kadro ile” hizmet etmek, teknoloji ve modernizasyona önem veren yönetim anlayışımız ve uzman kadromuz ile birlikte, ismimizi sektörde bir adım öne çıkarmak ve sektörde öncü firma olmaya devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Artarak devam eden üretim zincirimizi genişletmek, müşterilerimizin etiket gereksinimini en son teknolojik olanaklarla karşılayıp hızla değişen pazarda müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak, sürekli yenilikçi olmak ve kendi alanımızda müşterilerimizi en doğruya yönlendirerek hep bir adım ilerisini hedeflemektir.

KALİTE VE GÜVENCE

Binlerce firma ve rekabetine sahne olduğu günümüz pazar ortamında, ürün ve hizmetlerimizi geliştirerek marka liderliği yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 2009-2010 yılında yaptığımız yapılanma ve gelişmelerle uluslararası standartlarda ürün sevk etmek ve tüketicinin ihtiyaçlarını gerek yönetim ve gerekse yeniliğe açık ekibimiz ile takip ediyor ve bu başarıyı siz müşterilerimize yansıtıyoruz.

Geldiğimiz bu noktada azimle ve mükemmel hizmet anlayışıyla İlk tercih edilen üretici ünvanını yakalamaya çalışıyoruz. Kurumsallaşma konusunda ciddi ve titiz çalışmalarımızla bunu başaracağımıza inanıyoruz. Günümüzde ekonomik çerçeve gitgide büyümekte ve tüketicilerin alışkanlıkları da her geçen gün değişime uğramaktadır. Böylece firmaların değişim süreci de oldukça zorlu bir sürece girmektedir. Geniş bir vizyon ve bu vizyonu hayata geçirip tüketici beklentilerini ön planda tutan üreticiler mükemmeli yakalamaktadır. Ve bunun en önemli göstergesi de mükemmel vizyonu yakalamaktır.

Bu da ancak Kalite ile gerçekleşebilecek bir olgudur. Vizyon ne kadar çok sınır kırdığınız ve ne kadar çok sınır aştığınızla orantılıdır, Sınırları olan vizyon mükemmele giden yolu engeller.

Mükemmel bir üretici kaliteyi yakalamak ve akılda kalıcı şekilde hayata geçirmek zorundadır. Marka olarak geniş bir vizyon ve ileri düzeyde kaliteyi hedefleyerek

yolumuza devam ediyoruz. Takım arkadaşlarımızın da yardımıyla kalitemizi her geçen gün daha üst seviyelere çıkarıyoruz. Bunun göstergesi olarak ta 2009 yılında DIN EN ISO 9001-2000 Kalite ve ISO 22000 HACCP belgelerini aldık.

Böylece takım arkadaşlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize her zaman yüksek kalite ve standartlarda ürün sunmaktan gurur duyuyoruz.

SATIŞ VE PAZARLAMA

Doğal kaynaklardan yararlanılarak üretilen ürün ve hizmetlerin en son tüketicinin eline geçene kadar gerçekleştirilen faaliyetleri kapsayan pazarlama, kişiden kişiye ve kurumdan kuruma farklı anlamlarda kullanılmaktadır. Pazarlama, amacımıza uygun şekilde değişimi sağlamak üzere, ürünlerin, hizmetlerin ve düşüncelerin oluşturulmasını, fiyatlandırılmasın), dağıtımını ve satış çabalarını planlama ve uygulama sürecidir.

Bu uygulama sürecinde pazarlama personelleri olarak amacımız, müşteri gereksinimleri ve beklentilerini anlayıp kalıcı çözümler sunarak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanıp sektörel pazardaki payı arttırmaktır. Her kurumun yönetim anlayışında pazarlama mutlaka yer alır.

Bu anlayış ürünler üretilmeden önce, tüketicileri gereksinimlerinin ve beklentilerinin öğrenilmesine önem verir.

Bu beklentiler için öncelikli olan şey; iyi bir bilgi sistemi kurmaktır. Bu da alanında uzmanlaşmış pazarlama elemanlarımızla mümkündür. Böylece müşterilerin gerçek gereksinim ve beklentilerini saptamış olup her türlü etiket ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Tüketiciye ulaşmanın çok yolu vardır. TV, radyo, gazete, internet reklamları gibi… Ancak tüketiciye son ulaşacağınız yer genellikle market veya mağaza raflarıdır.

Bunun için etiket çok önemlidir. Tüketiciye ulaşmanız için son noktadır.

STOK VE SEVKİYAT

STOK

Stokların etkin kontrolü, işletmelerin başarılı yönetimi için zorunluluktur. Her ne kadar malzeme yönetimindeki yeni yaklaşımlar üretimde her çeşit stoku mümkün olan en düşük seviyeye hatta sıfıra düşürmek yönünde gelişmekteyse de stoklar, malzeme akışının kaçınılmaz sonucudur. Bazı durumlarda hem İşletme ekonomisi ve hem de stratejileri açısından gerekli olmaktadır.

mamul stoklarının yetersizliği yalnız satışların azalmasına değil, işletme pazarının ve pazardaki saygınlığın kaybedilmesine neden olabilir. Stokların gereğinden fazla tutulması ise, işletmenin stoka önemli miktarda para bağlamasına yol açar. Bu da yitirilen kar ve yitirilen yatırım fırsatı demektir. Stok bulundurmanın temel amacı; işletmenin başarısını ve karlılığını arttırmaktır.

SEVKİYAT

Üretimi bitmiş olan işler müşteriye sevkedilmek üzere depo bölümüne gelir ve burada tekrar kontrolleri

yapıldıktan sonra depo görevlisi tarafından yönetime bilgisi verilir. Yönetim tarafından onaylanan ürün sevkiyat için hazırdır.

KALİTE BELGELERİMİZ VE ÖDÜLLERİMİZ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.