Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MARK ANDY FLEXO BASKI MAKİNESİ

Modern makinemiz ile UV ve Konvasiyonel boyalar kullanılarak 6 Renk + Lak baskı yapılabilmektedir. Ayrıca R-lam D-lam (yapışkan Baskı), laminasyon, yaldız ve turn bar ile ters baskı üniteleri mevcuttur. Video kontrol sistemi, baskı niteliğinin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlar. Rotary kesim ünitesi, özellikle otomatik makinelerde kullanılan etiketler için yüksek kesim hassasiyeti sunar ve terminde çabukluk sağlar. Makinemizde maksimum 254mm. eninde, 380mm boyunda, 0,40 mikrondan 300 gramaja kadar kuşe, vellum, karton, termal, PE, PP, PET ve metalize malzemelerin ön ve arka yapışkan yüzlerine baskı yapılır. Ayrıca istek üzerine soğuk yaldız ve selefon kaplamada yapılmaktadır. Gıda, tekstil, ilaç, kozmetik, otomotiv, ve kimya sektörleri başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

ARPECO KALİTE KONTROL MAKİNESİ

Kontrol makinesi etiket bobinlerinin son kontrolü amacı ile kullanılmaktadır. Makinamızda, eksik etiket dedektörü (MLD missin label dedection), görsel kontrolü sağlayan “Stroboscope” cihazı bulunmaktadır. Ayrıca ARPECO KALİTE KONTOL MAKİNESİ bobinlerimizin müşterilerimizce belirlenen göbek çapı ve adetlerde hazırlanmasını sağlar.

DONGHAI TAHTA BIÇAK KESİM MAKİNASI

Ayrıca rotary bıçak istemeyen işleri aşmak, müşterimize daha iyi hizmet vermek amacıyla 2006 yılında son teknoloji ürünü olan dantel ayıklama, giyotin dilimleme ve sıcak yaldız baskı ünitesine sahip DONGHAI TAHTA BIÇAK KESİM makinasını bünyemize katmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu makinemiz de genel olarak çorap etiketleri ve kutu sanayinin isteklerine cevap vermekteyiz.

3 ES FİLM KLİŞE MAKİNASI

Son teknoloji ürünü olan 3 ES FİLM KLİŞE MAKİNASI sayesinde müşterilerimizin klişelerini kendi bünyemizde yapmaktayız. Klişe makinemiz sayesinde daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı baskı çözümleri üretebilmekteyiz. Ayrıca Film klişe makinesi ile ayrılmayacak olan daha detaylı işleri dijital klişe ile basmaktayız.

BOBİN KAĞIT DİLİMLEME MAKİNASI

Kağıt dilimleme makinesi kullandığımız sticker malzemelerimizi ebatlama ve baskıya   hazırlamada kullanılmaktadır. 100 cm eninde ve 5000 m. sarımlı bobinleri kombino ederek baskıya hazırlamaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.